fiyat 7.000,00 TL
Rezervasyon Yap

Bodrum Özel Tekne Kiralama / Gulet Kiralama

Bodrum Kale Limani
Not Rated

Süre

8 Saat

Tur Tipi

Günlük Tur

Max Kisi

6 people

Dil

Ingilizce, Türkçe

Genel bakış

Bodrum Özel Tekne Kiralama ile 2017 yılında komple yenilenen gulet Barka, Klimalı 3 kabinde 6 yolcuya kadar kapasitesiyle mavi tur sevdalılarına butik hizmet vermektedir. Bodrum çıkışlı teknemizle ister Gökova ya da Hisarönü körfezi, istersenizde Yunan adaları rotasında keyifli mavi yolculuk planları yapabilirsiniz.

Bodrum Özel Tekne Kiralama ile Akvaryum Koyu Turu güzel deniz ve deniz yaşamı ile Bodrum Bölgesi’ndeki Mavi Yolculuk tekneleri için düzenli bir duraktır. Akvaryum Koyu’na yakın girinti Küçük Akvaryum Koyu olarak bilinir. Kulübelerin ve kazların yer aldığı körfezin hemen karşısında bir Inner Adası vardır. Eğer seni ziyaret edip yüzmeye giderseniz, bu kuşları yoldaş olarak görürsünüz.

10.30- 12.00 : Teknemiz Limandan kalkar

10.30-17.30 : Akvaryum koyu – Meteor Çukuru – Poyraz Limanı – Kızıl Burun -Tavşan Burnu rotasında her bir koyda 45 dakika demirler.

17.30 : Bodrum’a varış.

Diger alternatiflrimiz :

Orak Adasi

Poyraz Adasi

Akvaryum Koyu

 

View More

Program

10.00 -12.00: Teknemiz Limandan Ayrılır

10.30-17.30 : Akvaryum koyu – Meteor Çukuru – Poyraz Limanı – Kızıl Burun -Tavşan Burnu rotasında her bir koyda 45 dakika demirler.

18.30 : Bodrum’a varış.

Included/Excluded

 • Gün Boyu Tekne Turu
 • Öğle Yemeği
 • Meze
 • 5 Çayı
 • Meyve ikrami
 • içecekler
 • Havlu

Durations

Tam Gun (7+ Saat)

Tur Lokasyonu

Bodrum Kale Limani

FAQs

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?
Bodrumtekneturlari.net üzerinden yaptığınız otel rezervasyonlarında aşağıdaki ödeme seçeneklerinden birini seçebilirsiniz: Kredi Kartı ile Tek Çekim: Online rezervasyon sırasında sisteme kredi kartı bilgilerinizi girdiğinizde kredi kartınızdan “Sanal Charge” yani rezervasyonunuza ait ücret online ortamda çekim işlemi yapılacaktır.
2- Nasıl Rezervasyon Yaptırabilirim ?
WebSitemizde beğendiğiniz tur ile ilgili hesaplama yaptırdıktan sonra Hemen Satın Al butonunu tıkladığınız takdirde sitemiz içinde Güvenli Online Alışveriş alanına otomatik olarak geçiş yapar ve rezervasyonunuzu kendi başınıza güvenli olarak bitirebilirsiniz.
3- Rezervasyon Değişikliğinde veya İptalinde Yapılması Gerekenler Nelerdir?
Tura giriş tarihinize 15 gün kalana kadar iptal – değişiklik talep etmeniz durumunda işlem ücretiniz tahsil edilerek paranız ödeme şeklinize göre iade edilir. 15 günden az bir süre kala ise ödemiş olduğunuz tutar üzerinden %35 kesinti yapılarak iptal işleminiz gerçekleştirilir ve iadeniz yapılır.
Tura cikiş ve donuş Saatleri Nelerdir ?
Genel de tura giriş saati 09-10:30 arasi, donus saati 17:00 18:30 arasi’dir.

Yorum

0/5
Not Rated
Göre 1 Yorum
Mükemmel
0
Çok Iyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Berbat
0
Bodrum Tekne Turu ve Bodrum Ozel Tekne Turları En Uygun Fiyatlar ile.

Tabitha

23/01/2022
  All Purpose Car Cup Holder With this super practical car cup holder, I have a lot more fun driving! 50% OFF for the next 24 Hours ONLY + FREE Worldwide Shipping for a LIMITED time Shop Now: portavasos.store The Best, Tabitha
  Showing 1 - 1 of 1 in total

  YORUM YAZ

  fiyat 7.000,00 TL

  You might also like

  WhatsApp chat